حرف اضافه!

رضا رفیع  دوست شیرین سخن و دوست داشتنی ام بدون هیچ حرف اضافه ای با یک عالمه حرف اضافه! به جرگه کتابداران پیوست! جل الخالق!

حرف اضافه٬ در واقع همان حرفهای اضافه است که پیشتر بصورت جسته و گریخته در اطلاعات مفتکی از رضا رفیع خوانده ایم.

این حرفهای اضافه با مقدمه ای از استاد بهاءالدین خرمشاهی و توسط انتشارات اطلاعات در چهارصد و پنجاه شصت صفحه! با قیمت ناقابل ۱۸۰۰ تومان سابق (به نرخ امروز دلار ۲۵۰۰ تومان!) چاپ شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

ناظران آگاه معتقدند که افزایش نرخ این کتاب (از لحظه ای که خبرش را تلفنی شنیدیم تا وقتی که قیمت پشت کتاب را دیدیم!) با افزایش قیمت نفت و میوه همسو و همراستا! بوده است! به نقل از همان ناظران آگاه (که التماس دعا نیز دارند!) در نمایشگاه ۲۰درصد تخفیف هم می دهند. (که می شود ۲۰۰۰ تومان سرراست!)

حتی برخی از صاحبنظران آگاهتر معتقدند که اصولا بانک مرکزی اسکناسهای دوهزار تومانی جدید را برای تسهیل در خرید این حرفهای اضافه در نمایشگاه منتشر کرده است! (البته برخی دیگر هم معتقدند که این هم از اون حرفهای اضافه است!!)

شعار تبلیغاتی / نمایشگاهی: آی خونه دار و بچه دار! دوهزاری رو بردار بیار (با دوزاری/دوریالی سابق قاطی نشود!) 

بشتابید تا تمام نشده است! از ما گفتن!

 یا   را بدهید و یک عالمه حرف اضافه تحویل بگیرید!

فعلا این موضوع را تبریک می گویم تا ببینم بعد چه می شود!!

/ 12 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیامک

سلام نازنين ! ...خوبی‌؟۱...ممنون از مهربانی بسيارت ... کتاب را هم که بايد بخوانيم ... حالا چه با ۲ هزار تومان چه بی آن !!!!‌....شاد باشی و برقرار

طاهره

آقا سلام ... بابا يه كم تبليغات كنين ... تبليغات كه چه عرض كنم غربتي بازي از خودتون دربيارين ... آقا رضا تا يه دوست عين شما داره به هيچ چيزي نياز نداره .... شما كه خودتون رو كشتين ... واسه كتاب خودتون اين همه تبليغات نكردين ... در هر حال مباركه و حتما به نمايشگاه مي ريم و يكي تهيه مي كنيم ....

فری

سلام. مبارک است!خودمانيم تو هم کم دست ، در طنازی نداری ها......

شروع

از انتشارت شروع در سالن ۱۱/ ۱۰ غرفه ۴۸ بازديد کنيد

محدثه

من منتظر اون شعرهای قشنگتون بودم...

مهدی

سلام . ممنون از لطف شما. و من حرف اضافه می خوام ...!

یاشار

سلام چطوری چه جالب بود! به اين وبلاگ جديدم سر بزن.

جاناتان

سلام.بيچاره حرف اضافه! اضافه بود!!!..............بيچاره...

بوتیمار

سلام.......... حال شما؟..................خوبی ....................بريم نمايشگاه کتابش روبگيريم ببينيم دوزار می ارزه يانه.....البته بااينهمه تعريف شما بايد يهده هزار تومنی ارزشش باشه...پايدار باشيد

قزوه

با سلام . به نظر من شما در مورد دوستی که شعر او را تحت تاثیر سهیل محمودی دانسته اید به شدت دچار اشتباه هستید اگر می گفتید که سهیل تحت تاثیر سعیدی راد است بهتر و درست تر بود ... بدون این که خواسته باشم جسارت کنم باید بگویم که شما جوان های امروز همین طور بی پایه م مبنا همه چیز را زیر سوال می برید اصلا سعیدی راد زودتر از سهیل شاعر بوده فقط تنها اشکالش این است که به دنبال جنجال و این چیزها نیست . فعلا خداحافظ .